Czy zakupy przez Internet są bezpieczne?

Tak.

Bezpieczeństwo Twoich danych jest dla nas najważniejsze.

Wszystkie strony z wrażliwymi danymi: logowanie, dane kupującego, adres wysyłki, zarządzanie kontem - są w naszym sklepie chronione certyfikatem cyfrowym.

Transmisja danych z takich stron jest chroniona i szyfrowana.

Formularze do których wprowadzasz dane osobowe są szyfrowane. Stosujemy wysoki poziom szyfrowania, długość klucza to aż 2048 bit-ów. Długość klucza jest ważna ze względu na jakość bezpieczeństwa szyfrowanych informacji. Im klucze są dłuższe i im więcej mają bit-ów tym informacje są lepiej chronione.

Szyfrowanie danych zabezpiecza dostęp do informacji przesyłanych pomiędzy komputerami. Dzięki temu bezpieczeństwo danych przesyłanych przez sieci jest bardzo wysokie.

Nie przekazujemy, nie odsprzedajemy i nie udostępniamy przekazanych nam danych osobom trzecim nie związanym z procesem realizacji naszych usług.

Transakcje elektroniczne dokonywane w naszym sklepie realizowane są za pośrednictwem zewnętrznego systemu płatności Przelewy24.

Jest to system umożliwiający szybkie i bezpieczne transakcje za pomocą karty płatniczej oraz przelewów internetowych.

Przelewy24 jako agent Rozliczeniowy gwarantuje jakość i bezpieczeństwo obsługiwanych transakcji. Operator finansowy Przelewy24 nie przechowuje ani nie przekazuje kontrahentom danych dotyczących kart płatniczych i kont bankowych.

Ponadto Przelewy24 korzysta z bezpiecznego połączenia SSL - dzięki temu wszystkie informacje dotyczące płatności, które podajesz na stronach serwisu, są szyfrowane, a tym samym chronione przed dostępem i odczytaniem przez osoby niepowołane.

Przelewy24 spełnia międzynarodowe standardy i wymogi bezpieczeństwa i posiada certyfikat PCI DSS - Payment Card Industry Data Security Standard.

Jest to światowy standard ustalony przez organizacje płatnicze Visa i Mastercard w celu ochrony informacji związanych z transakcjami internetowymi.

Transakcje online są więc nie tylko wygodne, ale przede wszystkim bezpieczne.

Więcej informacji o bezpieczeństwie można znaleźć pod adresem www.przelewy24.pl/bezpieczenstwo.

Produkt dodany do ulubionych

Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji..